Bota

SubhanAllah : Gruaja Lindi Vajzë, Burri E Dj*eg Me Acid Se Donte Djalë

Një ditë pas 8 marsit, një burrë ka masakruar bashkëshorten e tij për një arsye banale.Ajo solli në jetë një fëmijë, vajzë, por burri i saj dëshironte djalë.Ai mori vendimin ekstrem për ta djegur me acid 25-vjeçare, duke i hedhur acid në fytyrë dhe në trup.Ai e akuzoi gruan për mos përmbushjen e kërkesave të tij për t’i dhënë një djalë. Ngjarja ndodhi në qytetin Moradabad pranë Nju Dehl.Farah u dërgua në spital në gjendje të rëndë, me djegie në fytyrë, duar dhe bark.

adm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *