Ndodh mrekullia! Pas 25 vite martesë lind fëmiun e parë, nëna Shqiptare shpërthen në lot.

Mrekullia ka ndodhur me të vërtetë. Një grua është bërë nënë pas 25 vite martesë. Kjo gjë ka gëzuar shumë të emën e cila nga emocionet nuk ka mundur ti ndalë lotët dhe ka filluar të qajë, shkruan Gazeta NewBorn.Ky është njëri prej shumë rasteve të tilla ku pas shumë viteve e ëma lind fëmijë. Sidomos te ne Shqiptaret qe kur lind një djalë e gjithë familja feston dhe gëzohet shumë.

Kjo ngjarje ka prekur edhe stafin e lindjes te cilët kanë filluar te qajnë bashkë me nenën e cila ka lindur. Shpresojmë qe te gjithë qiftet te krijojnë familje dhe pse jo te lindin gjinin te cilët e duan.E rendendesishmja e gjithë kësaj është qe fëmija te jete i shendosh, me poshtë shikoni videon e lindjes.

Mas 25 Vite martes Lind femijun e par 🙏🙏Meriton kjo video LIKE 🙏#Shperndaje qe edhe ty Zoti të ta dhuron një Femijë🙏

Posted by Qikat Diaspores on Saturday, June 2, 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: KLIKO MBI REKLAMËN :)