Sport

Mane: Kam 7 vite që nuk e bëj një gjë të tillë

Sadio Mane është gati për finalen e Superkupës së Europës që Liverpool-i i tij do të luajë kundër Chelsea-t mbrëmjen e sotme në Stamboll.

“Të Kuqtë” i pret një tjetër sezon i gjatë dhe Mane ka bërë shaka në lidhje me këtë në një intervistë të dhënë për Daily Mail.

“Jam gati, me të vërtetë. Lodhja? Është vetëm në mendjen time. Nuk besoj të kem bërë pushime në shtatë vitet e fundit, kështu që jam mësuar me këto ritme”, ka thënë sulmuesi afrikan.

adm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *