Lajme

Cfarë po ndodh me motin? Ja si pritet të shkojnë temperaturat

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare përgjatë Ultësirës perëndimore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim me shpejtësi maksimale 7 m/sek në bregdet.Valëzimi i forcës 3 me lartësi vale 0,5- 1,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max: Zonat malore 10/21°C : Zonat e ulëta 13/27°C : Zonat bregdetare 17/26°C

adm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *