Bota Kuriozitet Lajme

E RËNDË/ Aksi’dent i tme’rrshëm, humb jetën shqiptari në Greqi ishte nga ..

Ka qene fat’al për një shtetas shqiptar aksi’denti i ndodhur në aksin që lidh Korinthin me Qiaton në Greqi.Sipas policisë greke, aksi’denti ndodhi në kohën që drejtuesi i automjetit humbi kontrollin dhe pasi u për’plas me murin, bëri disa bato dhe përfundoi në bregun e detit.

U desh ndërhyrja e forcave zja’rrfikëse për të nxjerrë nga llamarinat, trupin e pa jetë të Jani Beqiris, i datëlindjes 1980.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *