Lajme

LAJMI I FUNDIT: Caktohet data! Ja kur hiqen vizat për Kosovën

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka mbajtur një konferencë për media, ku ka shpalosur statistikat e Qeverisë së tij përgjatë vitit 2017-2019.Haradinaj ndër tjerash tregoi se si po shkon procesi i liberalizimit të vizave dhe ku ka ngecur ky proces.”Liberalizimi i vizave është vonuar shumë, jemi të pakënaqur pë faktin që është vonuar kaq shumë. Megjithatë procesi është në finale të veten, në ditët e para të Qeverisë së re mund të ndodh liberalizimi i vizave”, ka thënë ai.Shty,pe rek.lam.en dhe vazhdo..

adm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *