Lajme

Moti vjen me plot surpriza, kush janë dy qarqet që do “pushtohen” nga shtrëngatat këtë të shtunë

Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit (IGJEUM) ka zbuluar se si pritet të jetë moti për ditën e sotme, 9 nëntor 2019.Sipas IGJEUM, reshjet e shiut do të vijojnë të jenë prezente në të gjithë vendin gjatë ditës së sotme.Reshjet do të jenë me intensitet mesatar në qarqet Shkodër, Kukës, Vlorë dhe Gjirokastër, ndërsa në qarqet e tjerë priten reshje të dobëta.Shty,pe rek.lam.n dhe vazhdo..

adm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *