Lajme

Lajm gëzimi për Shqipërinë, një javë pas t,ërmetit

Dardania Press -Këngëtarja me origjinë shqiptare, Anna Oxa, është e vetëftuara speciale e natës së parë të “Këngës Magj,ike”. Pasi u bë i ditur mesazhi që do të përcjellë këtë vit “Kënga Magj,ike” ajo tregoi se është e gatshme të këndojë për të ndihmuar shqiptarët.Nëpërmjet një postimi në Instagram, Arditi ka bërë të ditur lajmin.Shty,pe rek.lam.en dhe vazhdo..

adm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *