Lajme

Vetura bie nga ura, nderron jete shoferi – Ngushellime familjes

Dardania Press – Një person rreth të 50-ave humbi jetën gjatë ditës së sotme në një aksident rrugor në Reps.Mjeti Mercedez Benz, tip ML, me të cilin udhëtonte ka rënë nga ura në lumë.Identiteti i vik timës nuk dihet ende, ndërsa mësohet se po udhëtonte vetëm në mjet.Është dashur ndërhyrja e vinçit për të nxjerrë makinën.Shty,pja rek,lamen dhe shiko p,amje ekskluzive vetem per ju

adm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *