Lajme

“E ndjemë që s’do shiheshim më kurrë”, gruaja e Sajmir Grekut mes lotësh tregon ëndrrën e tij të madhe

Prej 26 nëntorit, në familjen Greku, në Thumanë, ka pllakosur dhimbja. Të mbledhur nga Amerika e Franca, familjarët kanë ardhur për t’iu dhënë lamtumirën e fundit tre anëtarëve të kësaj familjeje, Saimir Greku, 30 vjeç, Pëllumb Greku, 57 vjeç, dhe Çelike Greku, 57 vjeç, që humbën trag jikisht jetën nën rrënojat e tërmetit të fuqishëm me magnitudë 6.4.Shty,pe rek.lam.en dhe vazhdo..

adm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *