Lajme

Harrojini lekundjet, dimri po vjen : Ja kur do te vazhdojne rreshjet e debores

Të martën reshjet e para të borës edhe në vise të ulëta. Në pjesën e dytë të javës kthjellime, e në mëngjes me ngrica.1.12.2019 – Sot mbi vend janë shtrirë zona antici klonike nga Europa qendrore që favorizuan mot të kthjellët dhe me diell, por të ftohtë, për shkak të masave të ftohta ajrore që depërtuan me kalimin e frontit të ftohtë gjatë ditës së djeshme.Shty,pe rek.lam.en dhe vazhdo

adm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *