Kuriozitet

Qytetari i kërkon gruan Kryeministrit Rama: Ma kanë marrë e çuar në hotel. Ja përgjigja epike e Ramës

Mbremjen e djeshme Kryeministri Rama zhvilloi takime me qytetaret duke i ardhe ne ndihme atyre.Duke ecur ne mes te njerezve nje qytetar thote se i ka hu,mbur gruaja dhe duhet ta ndihmonte Edi Rama.Ja dialogu mes tyre.Rama: Ça ke mor vëlla, ça ke? Më thuaj. Le të vijë, ça ke? Hë, thuaj?Qytetari: Ma kanë marrë gruan ma kanë çuar në Golem.Shty,pe rek.lam.en dhe shi.ko vid.eon.

adm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *