Kuriozitet Lajme

Harrojini festat! Meteorologët paralajm ërojnë evropianët: Ja çfarë pritet të ndodhë me motin gjatë fundvitit

Evropianët që do të donin të kishin një “Krishtlindje të Bardhë”, do të zhgënjehen, pasi ajri i ngrohtë dhe moti i lagësht ka të ngjarë të karakterizojë sezonin festiv.Siç shkruan euronews, një valë e ajrit të ngrohtë e bartur nga Stuhia Elsa po shtynë përreth Atlantikut nga Karaibet dhe Stuhia Fabian po përhapë nxehtësi nga deti Mesdhe dhe Afrika e Veriut.Shty,pe rek.lam.en dhe vazhdo le.xo..

adm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *