Kuriozitet Lajme

Rama: Sot kemi hyrë në zonën e zj.arrit. Jam i detyruar t’ju tregoj këtë video rrëqethëse (PAMJE)

Kryeministri Edi Rama bërë një postim në Facebook, pas publikimit të 27 rasteve të reja me koronavirus në vend. Rama shkruan se sot kemi hyrë në zonën e zj.arrit dhe duhet bërë shumë kujdes.

Më pas kreu i qeverisë ka ndarë dhe një video nga Irani ku për shkak të numrit të lartë të viktimave të Covid-19, po gërmohen varre me një shpejtësi të pazakontë.

VIDEO ↓↓

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/2578101465840638/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *